Często zadawane pytanie, już wyjaśniamy. Nasze ubrania wychodzą na zasadzie dropów, czyli w danego dnia, o danej porze, ubrania pojawiają się w naszym sklepie w ilości limitowanej. 

Staramy się powiadomiać o dropie odpowiednio wcześnie we wszystkich naszych mediach społecznościowych: FB @quequality.clth @quequality oraz IG @quequality.clth @quequalitypl. Poza tym, warto sprawdzać naszą stronę qqltyclth.golaszewski.eu – często zostawiamy tutaj wskazówki.

Aa! I jeszcze grupka QueQuality.cre… zaraz, zaraz, powiedzieliśmy to, czy tylko pomyśleliśmy? 😉

Legendary Pack, czyli klasyczne wzory i kolory, o które najczęściej pytacie. Tak, będzie się pojawiał maksymalnie raz na sezon, ale nie zdradzimy Wam teraz kiedy dokładnie. Dajcie się zaskoczyć! 🙂

Postawiliśmy na płatność elektroniczną, czyli TPay i PayPal. Spokojnie, nie ma się czego obawiać. Wystarczy mieć konto w banku i transakcja przebiega łatwo i przyjemnie. 

Zamówienia na terenie Polski wysyłamy kurierem DPD. Koszt to 17-18 zł. Istnieje także możliwość wysyłki Pocztą Polską do każdego kraju w Europie.

Cena koszulek wynosi 99zł. Bluzy dostępne są w cenie 229zł. W przypadku edycji specjalnych, cena może być nieco wyższa lub niższa.

Jesteśmy w fazie testowania różnych krojów, więc przed każdym dropem warto sprawdzić rozmiarówkę. Będzie ona podana przynajmniej na dzień przed sprzedażą na stronie naszego sklepu shop.qqltyclth.golaszewski.eu, o czym poinformujemy na FP @quequality.clth. 

Co więcej, zawsze staramy się robić post z Q&A na temat nadchodzącego dropu, więc tam można zaczerpnąć informacji. My także służymy pomocą w kwestii dobrania rozmiaru. 

Ze względu na charakter dropów, możliwości są nieco ograniczone. Prosimy jednak o indywidualny kontakt na clth@quequality.pl, a my zrobimy co tylko w naszej mocy aby pomóc. 

Image module

© 2017 QUEQUALITY.CLTH . ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGNED BY KAMIL GARBOWSKI